Starting list

    200 M 40 sk. Ligg + halvmatch start 18.00                
1   Anita Utse NOR v45              
2   Frank Nordhagen NOR v45              
3   Harald Enger NOR v55              
4   Tor Nystuen NOR v55              
5   Trond Kjøll NOR v55              
6   Bjørn Egil Hansen NOR v65              
7   Ulf Svensson NOR v65              
8   Jan Erik Karlsen NOR v70              
9   Sigurd Baldersheim NOR v70              
10   Odd Kolsrud NOR v75              
    40 sk. Ligg start 18.00                  
11   Tore Hartz NOR v70              
12   Harald Stenvaag NOR v55              
13   Jo Ivar Løvseth NOR v45              
14   Sofie Løvseth NOR v45              
15   Johan Janssen NOR v55              
16   Jørn Dahlen NOR v55              
17   Hans O. Kveli NOR v65              
18   Svei-Eirik Tosterud NOR v65              
19   Terje Melby-Hansen NOR v65              
20   Jon Arne Løvseth NOR v70              
21   Kurt A. Berglund NOR v70              
22   Erik Jødahl NOR v75              
23   Knut Trulsrud NOR v75              
24   Jostein Løne NOR v70              
                       
    Luftgevær Kolsås Lag 1 kl. 18.00                
1   Anita Utse NOR v45              
2   Arne Morten Nyfløt NOR v45              
3   Frank Nordhagen NOR v45              
4   Hilde Stenrud Lundby NOR v45              
5   Sys Hansen DEN v45              
6   Arne Aaland NOR v55              
7   Geir Skymoen NOR v55              
8   Hans Kristian Jensrud NOR v55              
9   Harald Dahlen NOR v55              
10   Harald Enger NOR v55              
11   Helle Mark DEN v55              
12   Ib Hansen DEN v55              
13   Lars Ole NygaardN NOR v55              
14   Magne Ivar Mellem NOR v55              
15   Per Hagen NOR v55              
16   Poul Kristnsen DEN v55              
    Lag 2 kl. 19.30                  
1   Svein-Eirik Tosterud NOR v65              
2   Ulf Svensson NOR v65              
3   Bjørn Fremstad NOR v70              
4   Gunnar Huslænde NOR v70              
5   Jan Bjerk NOR v70              
6   John H. Larsen NOR v70              
7   Lars Lømo NOR v70              
8   Ragnar Lund NOR v70              
9   Sigurd Baldersheim NOR v70              
10   Egil Olsen NOR v75              
11   Knut Trulsrud NOR v75              
                       
    60 sk. Ligg Lørdag kl. 10.00 Skyter 100 m kl.12.00              
1   Nils Erik Nilsen NOR SH2              
3   Anita Nodland NOR v45              
4   Anita Utse NOR v45              
5   Arne Morten Nyfløt NOR v45              
6   Frank Nordhagen NOR v45              
7   Håvard Eriksen NOR v45              
8   Jan Erik Linderud NOR v45              
9   Jo Ivar Løvseth NOR v45              
10   Knut Gundersrud NOR v45              
11   Micael Johansson SWE v45              
12   Sofie Løvseth NOR v45              
13   Sys Hansen DEN v45              
14   Vidar Strøm NOR v45              
                       
    Lag 2 kl. 11.30 Skyter 100 m kl. 13.15              
1   Geir Skymoen NOR v55              
2   Hans Kristian Jensrud NOR v55              
3   Harald Enger NOR v55              
4   Helle Mark DEN v55              
5   Ib Hansen DEN v55              
6   Johan Janssen NOR v55              
7   Kenneth Seeger Wadt DEN v55              
8   Lars Ole Nygaard NOR v55              
9   Magne Ivar Mellem NOR v55              
10   Poul Kristensen DEN v55              
11   Tor Nystuen NOR v55              
12   Bjørn Egil Hansen NOR v65              
13   Grethe Martinsen NOR v65              
14   Herbert Grader GER v65              
15   Klaus Mohr GER v55              
16   Norman Sausmikat GER v65              
17   Svei-Eirik Tosterud NOR v65              
18   Terje Melby-Hansen NOR v65              
19   Harald Stenvaag NOR v55              
                       
    Lag 3 kl. 13.00 Skyter 100 m kl. 14.30              
1   Berndt Andersson SWE v70              
2   Gert Poulsen DEN v70              
3   Jan Bjerk NOR v70              
4   Jan Erik Karlsen NOR v70              
5   Jon Arne Løvseth NOR v70              
6   Lars Lømo NOR v70              
7   Sigurd Baldersheim NOR v70              
8   TorbjørnTjørhom NOR v65              
9   Egil Olsen NOR v75              
10   Erik Jødahl NOR v75              
11   Godtfred Innvær NOR v75              
12   Knut Trulsrud NOR v75              
13   Rolf Karlsen NOR v75              
14   Ulf Svensson NOR v65              
                       
    Lag 1 halvmatch lørdag kl. 15.00                
1   Andrea Kuhlman GER v45              
2   Anita Utse NOR v45              
3   Arne Morten Nyfløt NOR v45              
4   Frank Nordhagen NOR v45              
5   Knut Gundersrud NOR v45              
6   Micael Johansson SWE v45              
7   Sofie Løvseth NOR v45              
8   Sys Hansen DEN v45              
9   Geir Skymoen NOR v55              
10   Hans Kristian Jensrud NOR v55              
11   Harald Enger NOR v55              
12   Helle Mark DEN v55              
13   Ib Hansen DEN v55              
14   Lars Ole NygaardN NOR v55              
15   Magne Ivar Mellem NOR v55              
16   Poul Kristnsen DEN v55              
17   Tor Nystuen NOR v55              
                       
    Lag 2 halvmatch lørdag kl. 17.00                
1   Bjørn Egil Hansen NOR v65              
2   Norman Sausmikat GER v65              
3   Sigurd Liland NOR v65              
4   Svei-Eirik Tosterud NOR v65              
5   Ulf Svensson NOR v65              
6   Berndt Andersson SWE v70              
7   Bjørn Fremstad NOR v70              
8   Gert Poulsen DEN v70              
9   Jan Bjerk NOR v70              
10   Jan Erik Karlsen NOR v70              
11   Lars Lømo NOR v70              
12   Sigurd Baldersheim NOR v70              
13   Torbjørn Tjørhom NOR v65              
14   Egil Olsen NOR v75              
15   Godtfred Innvær NOR v75              
16   Knut Trulsrud NOR v75              
                       
    Lag 1 ligg søndag kl. 10.00                  
1   Andrea Kuhlman GER v45              
2   Kenneth Seeger Wadt DEN v55              
3   Sys Hansen DEN v45              
4   Helle Mark DEN v55              
5   Ib Hansen DEN v55              
6   Poul Kristensen DEN v55              
7   Gert Poulsen DEN v70              
8   Bjørn Fremstad NOR v70              
9   Jan Bjerk NOR v70              
10   Jan Erik Karlsen NOR v70              
11   Jon Arne Løvseth NOR v70              
12   Lars Lømo NOR v70              
13   Sigurd Baldersheim NOR v70              
14   Torbjørn Tjørhom NOR v65              
15   Berndt Andersson SWE v70              
16   Herbert Grader GER v65              
17   Klaus Mohr GER v55              
18   Norman Sausmikat GER v65              
                       
    Lag 2 ligg søndag kl.11.30                  
1   Geir Skymoen NOR v55              
2   Hans Kristian Jensrud NOR v55              
3   Harald Enger NOR v55              
4   Johan Janssen NOR v55              
5   Jørn Dahlen NOR v55              
6   Lars Ole Nygaard NOR v55              
7   Magne Ivar Mellem NOR v55              
8   Tor Nystuen NOR v55              
9   Bjørn Egil Hansen NOR v65              
10   Svei-Eirik Tosterud NOR v65              
11   Terje Melby-Hansen NOR v65              
12   Ulf Svensson NOR v65              
13   Egil Olsen NOR v75              
14   Erik Jødahl NOR v75              
15   Godtfred Innvær NOR v75              
16   Knut Trulsrud NOR v75              
17   Odd Kolsrud NOR v75              
18   Rolf Karlsen NOR v75              
19   Per Tollerud NOR v65              
20   Harald Stenvaag NOR v55              
                       
    Lag 3 ligg søndag kl. 13.00                  
1   Anita Nodland NOR v45              
2   Anita Utse NOR v45              
3   Arne Morten Nyfløt NOR v45              
4   Jo Ivar Løvseth NOR v45              
5   Nils P. Håkedal NOR v45              
6   Sofie Løvseth NOR v45              
7   Vidar Strøm NOR v45              
8   Micael Johansson SWE v45              
9   Kjell Roar Livold NOR v45              
                       
    Lag 1 halvmatch søndag kl. 13.00 (ev. 12.00)              
20   Sys Hansen DEN v45              
21   Helle Mark DEN v55              
22   Ib Hansen DEN v55              
23   Poul Kristnsen DEN v55              
24   Gert Poulsen DEN v70              
                       
    Lag 2 halvmatch søndag 14.30                
1   Bjørn Egil Hansen NOR v65              
2   Sigurd Liland NOR v65              
3   Svei-Eirik Tosterud NOR v65              
4   Ulf Svensson NOR v65              
5   Berndt Andersson SWE v70              
6   Bjørn Fremstad NOR v70              
7   Jan Bjerk NOR v70              
8   Jan Erik Karlsen NOR v70              
9   Lars Lømo NOR v70              
10   Sigurd Baldersheim NOR v70              
11   Torbjørn Tjørhom NOR v65              
12   Egil Olsen NOR v75              
13   Godtfred Innvær NOR v75              
14   Knut Trulsrud NOR v75              
15   Odd Kolsrud NOR v75              
                       
    Lag 3 halvmatch søndag kl. 17.00                
1   Anita Utse NOR v45              
2   Arne Morten Nyfløt NOR v45              
3   Micael Johansson SWE v45              
4   Nils P. Håkedal NOR v45              
5   Sofie Løvseth NOR v45              
6   Geir Skymoen NOR v55              
7   Hans Kristian Jensrud NOR v55              
8   Harald Enger NOR v55              
9   Lars Ole Nygaard NOR v55              
10   Magne Ivar Mellem NOR v55              
11   Tor Nystuen NOR v55