Helle var stolt av sin innsats

Medaljevinnerne 60 ligg 100 m Historisk bilde. Første gang det ble arrangert.

Resultater 2017

 

 

Bærum Master Game 2017

Løvenskioldbanen

Bærums Skytterlag

60 skudd liggende

 

Klasse V45 - 60 Skudd

1

Nils Petter Håkedal

NOR

103.9 101.3 103.8 103.3 103.5 104.3

620.1

 

2

Frank Nordhagen

NOR

102.6 105.2 102.1 100.0 104.1 102.7

616.7

 

3

Vidar Strøm

NOR

101.8 103.2 102.4 101.5 104.4 102.9

616.2

 

4

Arne Morten Nyfløt

NOR

102.7 103.4 105.0 100.7 101.5 102.7

616.0

 

5

Hilde Stensrud Lundby

NOR

102.8 99.8 102.7 103.7 100.9 104.5

614.4

 

6

Stein Martinsen

NOR

101.3 102.6 103.3 101.6 102.8 101.3

612.9

 

7

Ståle Willumstad

NOR

98.6 100.9 103.2 103.4 102.7 102.8

611.6

 

8

Jo Ivar Løvseth

NOR

101.1 102.0 102.8 100.9 101.9 100.6

609.3

 

9

Anita Utse

NOR

102.4 101.2 101.2 102.0 101.1 100.1

608.0

 

10

Sofie Løvseth

NOR

100.4 99.6 98.8 102.2 101.2 104.0

606.2

 

11

Thore Hynne

NOR

95.7 96.2 97.5 97.0 99.4 98.3

584.1

 

Klasse V55 - 60 Skudd

1

Tor Jarle Nystuen

NOR

103.0 102.2 101.9 101.5 102.7 101.5

612.8

 

2

Jørn Dalen

NOR

101.1 102.0 102.8 102.4 101.1 102.3

611.7

 

3

Harald Enger

NOR

102.5 102.3 101.9 103.2 102.6 98.5

611.0

 

4

Hans Kristian Jensrud

NOR

98.7 102.8 101.2 102.8 102.8 101.7

610.0

 

5

Lars Ole Nygaard

NOR

99.2 101.1 100.5 104.0 100.8 101.4

607.0

 

6

Harald Dahlen

NOR

98.9 100.1 102.8 99.3 100.3 99.8

601.2

 

Klasse V65 - 60 Skudd

1

Johan Janssen

NOR

100.7 102.3 103.9 103.1 101.9 101.6

613.5

 

2

Bjørn Egil Hansen

NOR

100.2 100.2 99.2 98.8 101.7 102.2

602.3

 

3

Tore Dahl

NOR

100.0 101.0 100.4 98.7 102.0 100.1

602.2

 

4

Trond Gran

NOR

98.2 95.8 100.0 95.4 94.3 98.5

582.2

 

5

Ulf Svensson

NOR

95.8 95.4 94.9 97.1 96.3 94.2

573.7

 

Klasse V70 - 60 Skudd

1

Lars Lømo

NOR

100.6 101.5 101.0 102.2 99.6 101.5

606.4

 

2

Per Tollerud

NOR

100.6 102.3 99.5 100.4 98.7 99.4

600.9

 

3

Jon Løvseth

NOR

98.6 93.8 103.9 100.1 99.3 99.2

594.9

 

4

Jan Bjerk

NOR

96.8 98.6 95.7 95.4 98.2 99.0

583.7

 

5

Sigurd Baldersheim

NOR

90.8 91.2 93.8 95.7 92.2 93.8

557.5

 

Klasse V75 - 60 Skudd

1

Odd Kolsrud

NOR

101.6 100.2 99.2 101.8 100.0 100.6

603.4

 

2

Egil Olsen

NOR

98.9 100.8 101.2 101.9 97.0 100.8

600.6

 

3

Knut Trulsrud

NOR

99.0 99.2 100.5 92.5 95.9 96.8

583.9

 

4

Godtfred Innvær

NOR

96.5 96.5 93.5 94.4 93.1 93.7

567.7

 

Klasse SH1 - 60 Skudd

1

Nils Erik Nilsen

NOR

99.4 96.7 104.4 101.4 100.1 100.4

602.4

 

3x20 skudd

Klasse V45 - 3x20

1

Hilde Stensrud Lundby

NOR

94 97 98 99 90 93

571

19*

2

Stein Martinsen

NOR

94 97 99 98 92 86

566

20*

3

Nils Petter Håkedal

NOR

94 99 97 90 89 94

563

17*

4

Arne Morten Nyfløt

NOR

96 93 94 95 92 85

555

13*

5

Anita Utse

NOR

88 91 97 97 88 81

542

15*

6

Ståle Willumstad

NOR

93 88 96 100 77 84

538

9*

7

Sofie Løvseth

NOR

91 85 95 98 87 80

536

9*

Klasse V55 - 3x20

1

Tor Jarle Nystuen

NOR

95 98 98 99 86 87

563

25*

2

Harald Enger

NOR

97 93 98 97 85 83

553

16*

3

Hans Kristian Jensrud

NOR

92 92 98 96 86 85

549

12*

4

Lars Ole Nygaard

NOR

90 93 97 96 84 76

536

12*

Klasse V65 - 3x20

1

Bjørn Egil Hansen

NOR

96 95 93 97 83 86

550

17*

2

Tore Dahl

NOR

94 93 95 98 82 85

547

9*

3

Sigurd Liland

NOR

90 89 95 94 83 87

538

12*

Klasse V70 - 3x20

1

Lars Lømo

NOR

95 89 98 98 77 85

542

14*

2

Jan Erik Karlsen

NOR

91 90 94 100 74 85

534

12*

3

Sigurd Baldersheim

NOR

78 79 90 93 77 78

495

4*

Klasse V75 - 3x20

1

Odd Kolsrud

NOR

96 93 95 99 78 82

543

10*

2

Godtfred Innvær

NOR

91 89 93 94 64 83

514

9*

3

Egil Olsen

NOR

84 88 98 94 75 73

512

8*

4

Knut Trulsrud

NOR

85 91 93 95 54 41

459

10*



 

200 meter

 

 

 

 

 

Torsdag 8.juni

 

 

 

 

LIGGENDE

 

 

 

 

 

Klasse Yvet (45 og 55)

 

 

1

Trond Kjøll

NOR

98 100 100 97

395

20*

2

Jørn Dalen

NOR

97 99 99 98

393

24*

3

Stein Martinsen

NOR

98 98 97 99

392

16*

4

Bjørn Myrset

NOR

99 100 94 96

389

12*

5

Harald Enger

NOR

97 96 96 98

387

11*

6

Jo Ivar Løvseth

NOR

94 94 97 100

385

18*

7

Sofie Løvseth

NOR

90 92 91 95

368

5*

 

Klasse Evet (65,70 og 75)

 

 

1

Odd Kolsrud

NOR

97 100 97 98

392

9*

2

Tore Hartz

NOR

96 99 98 98

391

15*

3

Jon Løvseth

NOR

97 97 94 99

387

13*

4

Bjørn Egil Hansen

NOR

97 98 95 97

387

13*

5

Sigurd Liland

NOR

96 95 96 96

383

11*

6

Godtfred Innvær

NOR

92 97 94 97

380

8*

7

Ulf Svensson

NOR

96 94 95 90

375

4*

8

Kurt Arne Berglund

NOR

99 95 95 76

365

10*

9

Knut Trulsrud

NOR

87 82 81 89

339

1*

 

 

 

 

 

 

 

 

MATCH

30 sk ligg+30 sk kne

 

 

 

 

 

Klasse Yvet (45 og 55)

 

 

1

Trond Kjøll

NOR

98 100 100 96 94 97

585

22*

2

Stein Martinsen

NOR

98 98 97 99 95 98

585

17*

3

Bjørn Myrset

NOR

99 100 94 92 95 91

571

13*

4

Harald Enger

NOR

97 96 96 96 95 91

571

11*

5

Jo Ivar Løvseth

NOR

94 94 97 96 91 92

564

14*

 

Klasse Evet (65,70 og 75)

 

 

1

Odd Kolsrud

NOR

97 100 97 93 97 91

575

15*

2

Bjørn Egil Hansen

NOR

97 98 95 94 96 91

571

13*

3

Sigurd Liland

NOR

96 95 96 95 94 94

570

10*

4

Tore Hartz

NOR

96 99 98 88 89 86

556

17*

5

Godtfred Innvær

NOR

92 97 94 91 89 88

551

8*

6

Ulf Svensson

NOR

96 94 95 82 88 77

532

4*

LUFTRIFLE

Klasse V45 40 Skudd

 

 

 

1

Nils Petter Håkedal

NOR

100.2 101.6 101.7 101.6

405,1

2

Stein Martinsen

NOR

97.9 96.8 101.8 101.3

397,8

3

Hilde Stensrud Lundby

NOR

97.1 102.3 97.5 100.9

397,8

4

Sofie Løvseth

NOR

94.8 98.4 97.4 98.2

388,8

5

Sys Hansen

DEN

92.2 93.5 99.2 96.8

381,7

Klasse V55 40 Skudd

 

 

 

1

Harald Dahlen

NOR

99.8 98.8 99.8 98.5

396,9

2

Helle Mark

DEN

95.0 101.0 100.5 98.5

395

3

Geir Skymoen

NOR

98.0 99.4 98.2 96.7

392,3

4

Hans Kristian Jensrud

NOR

96.1 95.3 97.5 98.4

387,3

5

Ib Hansen

DEN

95.5 94.9 90.9 96.7

378

Klasse V65 40 Skudd

 

 

 

1

Arne Aaland

NOR

98.6 93.6 100.3 100.7

393,2

2

Magne Ivar Mellem

NOR

98.1 97.4 96.0 98.1

389,6

3

Gunnar Gussiås

NOR

89.3 94.5 91.0 88.8

363,6

Klasse V70 40 Skudd

 

 

 

1

Lars Lømo

NOR

100.1 97.7 92.5 92.0

382,3

2

Jan Bjerk

NOR

94.1 93.1 96.2 95.1

378,5

3

John H. Larsen

NOR

92.7 94.5 94.8 93.7

375,7

4

Ragnar Lund

NOR

99.4 84.5 89.9 86.4

360,2

5

Sigurd Baldersheim

NOR

90.4 85.8 90.8 84.9

351,9

Klasse V75 40 Skudd

 

 

 

1

Egil Olsen

NOR

90.8 92.0 92.8 90.3

365,9

2

Godtfred Innvær

NOR

94.5 87.3 86.8 89.0

357,6

Klasse SH1 60 Skudd

 

 

 

1

Christin Halvorsen

NOR

102.9 103.1 104.6 101.2 100.8 101.4

614

Klasse SH2 60 Skudd

 

 

 

1

Heidi Sørlie-Rogne

NOR

104.2 105.4 105.3 105.9 105.2 104.9

630,9

 

 

 

 

 

 

30 ligg + 30 kne

 

 

 

 

 

50 meter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse V45

 

 

 

 

1

Stein Martinsen

NOR

95 95 96 97 99 100

582

24*

2

Jo Ivar Løvseth

NOR

95 94 94 95 97 97

572

19*

3

Sys Hansen

DEN

92 91 95 97 98 98

571

20*

4

Sofie Løvseth

NOR

90 89 90 95 99 94

557

14*

 

Klasse V55

 

 

 

 

1

Ib Hansen

DEN

86 90 89 99 99 99

562

18*

2

Helle Mark

DEN

89 92 89 99 97 94

560

12*

3

Bjørn Myrseth

NOR

92 94 90 96 95 91

558

15*

4

Geir Skymoen

NOR

91 90 78 96 97 97

549

11*

 

Klasse V65

 

 

 

 

1

Svein-Erik Tosterud

NOR

95 91 90 94 95 93

558

12*

2

Sigurd Liland

NOR

87 91 92 96 94 97

557

15*

3

Ulf Svensson

NOR

87 83 83 92 93 93

531

11*

 

Klasse V70

 

 

 

 

1

Lars Lømo

NOR

85 97 92 98 96 98

566

26*

2

Jan Erik Karlsen

NOR

88 90 89 95 95 95

552

11*

3

Gert Poulsen

DEN

88 87 89 97 94 95

550

12*

3

Jan Bjerk

NOR

83 86 89 91 96 96

541

4*

 

Klasse V75

 

 

 

 

1

Godtfred Innvær

NOR

92 90 87 93 94 95

551

11*

2

Egil Olsen

NOR

88 87 91 93 93 95

547

8*

3

Knut Trulsrud

NOR

84 85 85 99 97 93

543

14*

60 skudd liggende 100 meter

Klasse V45 - 60 l 100m

 

 

 

1

Stein Martinsen

NOR

100 100 98 100 100 100

598

42*

2

Jo Ivar Løvseth

NOR

98 100 100 100 100 99

597

43*

3

Sys Hansen

DEN

100 99 99 100 99 100

597

39*

Klasse V55 - 60 l 100m

 

 

 

1

Bjørn Myrseth

NOR

100 99 100 99 100 100

598

40*

2

Ib Hansen

DEN

100 100 100 99 99 100

598

32*

3

Helle Mark

DEN

98 98 100 98 99 100

593

23*

4

Geir Skymoen

NOR

96 97 99 99 98 99

588

16*

Klasse V75 - 60 l 100m

 

 

 

1

Egil Olsen

NOR

98 100 98 100 98 99

593

31*

2

Knut Trulsrud

NOR

96 99 100 95 97 99

586

30*

3

Godtfred Innvær

NOR

96 98 99 95 96 96

580

16*

Klasse V65 - 60 l 100m

 

 

 

1

Magne Ivar Mellem

NOR

100 100 99 100 99 99

597

30*

2

Svein-Erik Tosterud

NOR

99 99 100 98 99 96

591

33*

3

Ulf Svensson

NOR

96 97 99 98 100 96

586

18*

Klasse V70 - 60 l 100m

 

 

 

1

Lars Lømo

NOR

100 99 98 99 99 99

594

33*

2

Jon Løvseth

NOR

98 98 99 99 100 99

593

22*

3

Jan Bjerk

NOR

99 100 99 98 95 97

588

23*

4

Jan Erik Karlsen

NOR

98 96 97 99 97 100

587

19*

5

Gert Paulsen

DEN

97 98 98 96 94 98

581

24*

60 skudd liggende

Søndag 11.juni

Klasse V45 - 60 Skudd

1

Stein Martinsen

NOR

102.3 103.5 103.1 103.7 101.9 103.2

617.7

 

2

Nils Petter Håkedal

NOR

102.5 103.5 103.9 103.1 100.0 103.6

616.6

 

3

Jo Ivar Løvseth

NOR

102.8 103.9 102.6 103.5 99.5 101.4

613.7

 

4

Sys Hansen

DEN

101.1 102.6 100.8 103.5 101.3 99.6

608.9

 

5

Sofie Løvseth

NOR

98.7 100.7 99.9 102.5 100.4 97.0

599.2

 

Klasse V55 - 60 Skudd

1

Helle Mark

DEN

102.3 101.3 102.1 102.1 102.9 99.1

609.8

 

2

Tor Jarle Nystuen

NOR

101.8 103.1 101.9 99.5 101.4 99.2

606.9

 

3

Ib Hansen

DEN

101.2 101.5 100.6 100.0 100.0 103.5

606.8

 

4

Geir Skymoen

NOR

99.5 101.3 101.7 100.5 100.6 102.0

605.6

 

5

Hans Kristian Jensrud

NOR

100.0 100.4 100.5 101.3 100.4 99.2

601.8

 

6

Trond Gran

NOR

99.8 97.4 100.9 97.5 91.9 99.9

587.4

 

Klasse V65 - 60 Skudd

1

Johan Janssen

NOR

101.6 101.3 102.8 102.3 103.6 104.1

615.7

 

2

Bjørn Egil Hansen

NOR

103.5 101.7 100.1 99.6 101.6 102.0

608.5

 

3

Svein-Erik Tosterud

NOR

102.4 100.0 101.2 102.5 99.9 100.7

606.7

 

4

Magne Ivar Mellem

NOR

100.6 102.6 100.5 100.2 99.6 101.7

605.2

 

5

Ulf Svensson

NOR

92.0 99.4 95.1 95.8 94.7 100.3

577.3

 

Klasse V70 - 60 Skudd

1

Jon Løvseth

NOR

101.3 104.4 99.9 102.8 102.6 101.5

612.5

 

2

Lars Lømo

NOR

100.0 101.1 102.5 100.1 101.3 102.0

607.0

 

3

Gert Poulsen

DEN

95.2 99.0 96.8 98.4 97.5 98.6

585.5

 

4

Godtfred Innvær

NOR

95.2 96.4 96.3 99.3 97.0 98.5

582.7

 

5

Sigurd Baldersheim

NOR

95.3 94.0 94.3 93.7 94.8 95.0

567.1

 

6

Knut Trulsrud

NOR

96.1 95.1 92.0 95.5 98.2 85.5

562.4

 

 

 

 

3x20 skudd

Klasse V45 - 3x20

1

Nils Petter Håkedal

NOR

96 96 96 98 94 92

572

19*

2

Stein Martinsen

NOR

92 97 98 99 94 82

562

19*

3

Sys Hansen

DEN

91 96 95 99 85 87

553

17*

4

Sofie Løvseth

NOR

91 86 96 98 83 86

540

12*



Klasse V55 - 3x20

1

Tor Jarle Nystuen

NOR

95 94 98 98 88 86

559

15*

2

Hans Kristian Jensrud

NOR

87 92 98 97 83 86

543

12*

3

Geir Skymoen

NOR

90 90 93 95 83 89

540

7*

5

Ib Hansen

NOR

91 90 97 97 82 79

536

9*

4

Helle Mark

DEN

85 82 92 93 87 81

520

12*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasse V65 - 3x20

1

Bjørn Egil Hansen

NOR

95 93 96 99 79 83

545

14*

2

Sigurd Liland

NOR

92 94 93 91 86 73

529

13*

3

Ulf Svensson

NOR

86 84 95 91 75 60

491

3*

Klasse V70 - 3x20

1

Lars Lømo

NOR

93 86 99 96 82 85

541

17*

2

Jan Erik Karlsen

NOR

89 89 96 98 80 74

526

16*

3

Sigurd Baldersheim

NOR

92 92 92 95 73 69

513

12*

4

Godtfred Innvær

NOR

91 87 97 96 75 62

508

10*

5

Gert Poulsen

DEN

88 84 88 93 82 69

504

7*