Resultater

Bærums Skytterlag        
Bærums Masters 2020        
Løvenskioldbanen 6.og 7.juni       
60 skudd liggende  serie 1        
Klasse SH2 L - 60 Ligg        
1 Heidi Sørlie-Rogne Kisen MSL 102.8 104.8 101.5 101.0 101.7 103.2 615.0  
2 Therese Løvhaug Krapfoss Sportskytterlag 101.9 102.0 103.6 101.4 103.2 100.4 612.5  
3 Martin Sørlie-Rogne Kisen MSL 100.0  99.4  98.2  97.8  99.8  92.3 587.5  
Klasse Jr L - 60 Ligg        
1 Martine Sve Kisen MSL 102.8 103.9 105.7 103.6 103.2 103.7 622.9  
2 Ruben Andre  Jespersen Myrset Elverum Riflekl. 100.9 102.4 102.8 101.5 103.2 103.2 614.0  
3 Isak Gurrik Nøtterø Skl Avd. Nsf 102.3 102.3 103.7 100.3  99.9 101.7 610.2  
4 Aurora Beate Jespersen Myrset Elverum Riflekl. 100.0 102.7 103.4  98.6 100.9  97.4 603.0  
Klasse V45 L - 60 Ligg        
1 Nils Petter Håkedal Nøtterø Skl Avd. Nsf 104.0 101.5 104.9 102.3 104.9 103.2 620.8  
2 Hilde Stensrud Lundby Stange Sportsskyttere 102.6 105.0 103.8 101.9 103.0 104.2 620.5  
3 Stein Martinsen Numedal SSK 103.3 101.3 103.2 103.5 102.7 101.4 615.4  
4 Vidar Strøm Kisen MSL 102.3 100.5 103.3 100.5 101.4 102.3 610.3  
5 Arne Morten Nyfløt Gudbrandsdal Sportskyttere 103.5 100.4 102.6 101.5  99.3 102.4 609.7  
6 Frank Sve Kisen MSL  99.0  99.4 101.1 100.0 100.8 100.2 600.5  
Klasse V55 L - 60 Ligg        
1 Kjell Roar Livold Krapfoss Sportskytterlag 101.7 103.8 104.4 101.5 103.9 103.1 618.4  
2 Tor Nystuen Nøtterø Skl Avd. Nsf 101.5 102.9 102.9 104.4 101.1  99.3 612.1  
3 Bjørn Håkedal Nøtterø Skl Avd. Nsf  99.5 104.0 101.1 101.3 103.8 101.3 611.0  
4 Bjørn Myrset Elverum Riflekl. 101.0 101.7 103.4 103.2 101.1 100.6 611.0  
5 Terje Holm Lausgarda SSL -  101.1 101.9 102.5 101.0 102.9 100.3 609.7  
6 Harald Dahlen Stange Sportsskyttere 103.4  99.5 100.6 102.4  99.6 101.1 606.6  
7 Anita Nodland Nordre Land Sportsskyttere 100.5  99.6  99.8 100.9 102.2 101.3 604.3  
8 Tore Hynne Hobøl MSL 101.4 100.2 101.9 101.0  99.7  97.5 601.7  
9 Ole Tønderum Nordre Land Sportsskyttere  83.3  70.7  99.5  99.7  95.4  98.7 547.3  
Klasse V65 L - 60 Ligg        
1 Harald Stenvaag Vestre Bærum Salongskytterl. 103.3 102.5 104.7 103.8 103.7 102.2 620.2  
2 Svein-Erik Tosterud Kisen MSL 105.1 103.9 102.4 103.4 101.9 103.2 619.9  
3 Jørgen Holden Nordre Land Sportsskyttere 102.4 103.3 102.6 101.5 101.4 100.2 611.4  
4 Tore Dahl Hobøl MSL 101.0 100.1 102.6 102.3 101.7 101.5 609.2  
5 Magne Ivar Mellem Aasa MSL 101.2 102.3 102.8 100.7 102.0  98.7 607.7  
6 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skl Avd. Nsf 101.0 101.8 101.4 101.4 102.0  98.4 606.0  
Klasse V73 L - 60 Ligg        
1 Odd Kolsrud Nordre Land Sportsskyttere 102.2 101.5 100.7 100.6 103.5 104.1 612.6  
2 Lars Erik Lømo Vestre Bærum Salongskytterl.  98.3  99.9 103.0 102.2 102.8 100.3 606.5  
3 Jon Arne Løvseth Stange Sportsskyttere 101.3  96.1 101.6  97.8 101.7 103.9 602.4  
4 Toralf Tøsse Voss MSL 100.3 100.2 100.7  97.3 102.9  99.1 600.5  
5 Per Tollerud Hobøl MSL 100.5 100.7 100.6  96.2  98.0 100.8 596.8  
6 Knut Bjarne Trulsrud Bærums Skl  99.5  99.1  95.4  95.4 101.5  96.5 587.4  
7 Willy Sveen Bærums Skl  95.4  96.7  94.5 100.0 100.2 100.3 587.1  
60 skudd liggende  serie 2        
Klasse V45 A - 60 Ligg        
1 Vidar Strøm Kisen MSL 103.8 103.1 104.2 103.5 103.4 103.7 621.7  
2 Nils Petter Håkedal Nøtterø Skl Avd. Nsf 102.0 105.1 103.0 104.0 103.9 103.4 621.4  
3 Hilde Stensrud Lundby Stange Sportsskyttere 102.3 102.7 104.4 101.6 102.9 103.7 617.6  
4 Stein Martinsen Numedal SSK 102.6 105.2 102.0 101.8 101.5 101.3 614.4  
5 Arne Morten Nyfløt Gudbrandsdal Sportskyttere 103.0 100.9 102.2 101.6  98.2 100.2 606.1  
Klasse V55 A - 60 Ligg        
1 Kjell Roar Livold Krapfoss Sportskytterlag 103.6 102.5 103.2 101.9 104.1 102.0 617.3  
2 Tor Nystuen Nøtterø Skl Avd. Nsf 102.6 103.9 104.6 100.7 102.8 102.6 617.2  
3 Harald Dahlen Stange Sportsskyttere 103.3 102.0 102.7 103.6 101.0 101.0 613.6  
4 Terje Holm Lausgarda SSL -  101.8 101.9 103.4 101.5 100.3 101.1 610.0  
5 Bjørn Håkedal Nøtterø Skl Avd. Nsf 102.0 101.1 100.7 101.7 102.4 101.3 609.2  
6 Bjørn Myrset Elverum Riflekl.  99.4 102.1  99.2 103.4 101.0 101.7 606.8  
7 Anita Nodland Nordre Land Sportsskyttere 102.3 101.2 102.3 100.6  97.4 100.5 604.3  
8 Ole Tønderum Nordre Land Sportsskyttere 101.2  99.4  98.6 100.8  93.2  99.8 593.0  
Klasse V65 A - 60 Ligg        
1 Svein-Erik Tosterud Kisen MSL 105.0 103.9 103.4 102.6 102.4 103.2 620.5  
2 Harald Stenvaag Vestre Bærum Salongskytterl. 104.3 103.7 102.2 103.0 103.6 100.6 617.4  
3 Jørgen Holden Nordre Land Sportsskyttere 100.8 102.3 102.7 101.5 104.0 100.3 611.6  
4 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skl Avd. Nsf 101.6 101.3 101.2 102.3 102.6 102.2 611.2  
5 Tore Dahl Hobøl MSL 101.1 101.0 101.8 102.0 102.1 103.1 611.1  
6 Magne Ivar Mellem Aasa MSL 102.7 104.0 100.6 100.8  98.4  98.1 604.6  
7 Tore Hynne Hobøl MSL 100.2 100.2  96.5  96.4  99.1 101.0 593.4  
Klasse V73 A - 60 Ligg        
1 Odd Kolsrud Nordre Land Sportsskyttere 103.1 102.8 102.9 101.8 102.7 103.2 616.5  
2 Toralf Tøsse Voss MSL 101.1 100.6 103.0 102.0 102.6 101.9 611.2  
3 Jon Arne Løvseth Stange Sportsskyttere 101.1 102.7 101.7 101.1 100.7  97.8 605.1  
4 Lars Erik Lømo Vestre Bærum Salongskytterl.  98.6 101.5 100.9 102.5 101.3 100.2 605.0  
5 Per Tollerud Hobøl MSL  96.2 102.8  95.6  97.5  98.9 100.7 591.7  
6 Willy Sveen Bærums Skl  96.8  98.2  98.2 101.0 100.8  96.4 591.4  
7 Knut Bjarne Trulsrud Bærums Skl  96.9  98.1  93.6  93.9 101.1  96.7 580.3  
           
           
MATCH        
Klasse V45 M - 3x20        
1 Nils Petter Håkedal Nøtterø Skl Avd. Nsf  97  96 100  97  93  96 579 (22*)
2 Hilde Stensrud Lundby Stange Sportsskyttere  96  92  99  98  89  91 565 (20*)
3 Stein Martinsen Numedal SSK  92  95  99  97  89  87 559 (19*)
4 Øyvind Johannessen Fredrikstad MSL  92  87  96  97  89  89 550 (12*)
5 Arne Morten Nyfløt Gudbrandsdal Sportskyttere  91  89  96  98  86  86 546 (13*)
Klasse V55 M - 3x20        
1 Tor Nystuen Nøtterø Skl Avd. Nsf  93  94  99  99  88  89 562 (17*)
Klasse V65 M - 3x20        
1 Bjørn Egil Hansen Nøtterø Skl Avd. Nsf  95  97  97  95  94  88    566 (17*)
2 Tore Dahl Hobøl MSL  96  91  98  96  89  84 554 (15*)
3 Tor-Arne Solbakken Fredrikstad MSL  89  94  99  97  69  85 533 (17*)
Klasse V73 M - 3x20        
1 Willy Sveen Bærums Skl  87  92  94  96  78  74   521 (8*)
Klasse M M - 3x40        
1 Henrik Larsen Krapfoss Sportskytterlag 100  98  98  99 100  99  99 100  98  96  98  98 1183 (59*)
2 Simon Kolstad Claussen Kisen MSL 100  96  98  98  99  99  99 100  99  98  97  98 1181 (60*)
3 Jon-Hermann Hegg Kisen MSL  97  97 100 100 100  99  96 100  95  96  99  95 1174 (61*)
4 Aleksander Teisrud Kisen MSL  97  98  98  94  99  97  99 100  96  97  97  98 1170 (57*)
Klasse Jm M - 3x40        
1 Tobias Bernhoft-Osa Vestre Bærum Salongskytterl.  91  96  96  95  98  96  96 100  92  94  93  93 1140 (34*)
2 Martin Nesvik Voss Kisen MSL  96  95  94  94  99  98  95  98  93  91  92  93 1138 (45*)
3 Ruben Andre  Jespersen Myrset Elverum Riflekl.  89  91  98  95  98  96 100  98  91  94  92  95 1137 (40*)
Klasse Jk M - 3x40        
1 Julie Paulsen Johannessen Fredrikstad MSL  97  99  98  95  98  97  99  97  99  97  97  96 1169 (54*)
2 Karina Stette Kisen MSL  98  99  94  98  98  98  97  97  97  96  94  96 1162 (40*)
3 Martine Sve Kisen MSL  98  94  96  98  99  97  98  99  98  93  96  91 1157 (49*)
4 Sandra Vindfjell Frøholm Kisen MSL  93  96  96  94  99  97  98  97  92  96  96  96 1150 (44*)
5 Aurora Beate Jespersen Myrset Elverum Riflekl.  90  90  89  90  96  96  96  95  87  94  90  94 1107 (29*)
Klasse V55 G - 2x30        
1 Bjørn Myrset Elverum Riflekl.  94  94  90  98  98  98 572 (22*)
Klasse V65 G - 2x30        
1 Harald Stenvaag Vestre Bærum Salongskytterl.  94  98  96  97  97  96 578 (26*)
2 Svein-Erik Tosterud Kisen MSL  93  91  91 100  97  99 571 (18*)
Klasse V73 G - 2x30        
1 Lars Erik Lømo Vestre Bærum Salongskytterl.  93  94  88  99  96  96 566 (17*)
2 Toralf Tøsse Voss MSL  87  90  88  98  98  93 554 (16*)
3 Jon Arne Løvseth Stange Sportsskyttere  81  86  89  94  90  95   535 (7*)